Obowiązek noszenia maseczek ochronnych

Przypominamy, że zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 25 marca br. nakazuje się zakrywania, przy pomocy maseczki, ust i nosa w budynkach, w których jest prowadzona działalność lecznicza oraz w aptekach.

Prosimy pacjentów, aby pamiętali o zakładaniu maseczek na terenie naszej Praktyki oraz stosowaniu się do zasad bezpiecznego dystansu społecznego, dezynfekcji rąk i przychodzenia na wizyty na wskazaną godzinę.

Obowiązek noszenia maseczek

Program „Profilaktyka 40 PLUS”

Od 1 lipca 2021 rozpoczął się program „Profilaktyka 40 PLUS”. Głównym celem programu jest objęcie świadczeniobiorców od 40. roku życia profilaktyczną diagnostyką w zakresie najczęściej występujących problemów zdrowotnych.

Jak zapisać się na Profilaktykę 40 PLUS?

Wypełnij ankietę na Internetowym Koncie Pacjenta (IKP) lub dzwoniąc na infolinię pod nr 22 735 39 53. Poczekaj 2 dni robocze na wystawienie e-skierowania. Wybierz placówkę, w której chcesz zrealizować badania, skontaktuj się z nią i umów na termin badania. Na badanie zabierz dowód osobisty. Otrzymane badania możesz skonsultować z lekarzem w naszej Praktyce przy okazji następnej wizyty.